04 Eylül 2013 #1992419

ING Bank Kredi Kartım Kopyalanmış Hesabımdan Habersiz Para Çekilmiş!

Altunizade ING Bank Şubesi'ndeki hesabımdan kart kopyalama yöntemi ile bilgim dahilinde olmayan bir nakit çekim işlemi gerçekleşti. Altunizade Şubesi'ne itiraz dilekçesi verdiğimde konunun en geç 15 gün içerisinde sonuçlanacağı bildirilmesine rağmen 1 aylık bir sürede sonuç çıktı ve olumsuz olarak sonuçlandı.


Şubeye konu ile ilgili olarak tekrar gittiğimde Yeni bir dilekçe yazmam gerektiği bildirildi. Ancak
1 haftadan fazla bir süre geçmesine rağmen dilekçem kaale dahi alınmadı.


Gerek müşteri hizmetleri, gerekse ING Bank Altunizade Şubesi sorumluları beni sürekli oyalamaktadırlar. Bankanın güvenlik problemi dolayısıyla meydana gelen mağduriyetim hala devam etmektedir ve gereken yapılmamaktadır.

Volkan 302 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sn Volkan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sn Volkan E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön