14 Ekim 2016 #6681727

ING Bank Kredi Kartım İptal Olmasına Rağmen Ücret Yansıtmışlar

Şikayetimi 1057*** talep numarası ile de bankanıza ilettim. 13.10.2015 tarihinde 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandım. 04.10.2016 tarihinde kredimi erken ödeme yaparak kapattım. Kredimi kapattığım gün bankanıza ait kredi kartımı da iptal ettirdim. 13.10.2016 tarihinde talebim olmamasına rağmen telefonuma kredi notumu açıklayan bir SMS aldım. Durumu ING Bank müşteri hizmetlerine bildirdim. Bilgi amaçlı mesajın geldiğini herhangi bir ücret alınmayacağını söyledi. Durumdan kuşkulanıp internet bankacılığından hesap kontrolü yapmak istediğimde ikinci şoku yaşadım. İptal etmiş olduğum kredi kartım banka tarafından aktif hale getirilmiş ve içerisinden 5,35 TL bir tutar çekilmiş. ING Bank'ı sadece kredi çekmek için kullandım şimdi ben bu kontrolü yapmasaydım ve bu kesilen ücreti görmeseydim kim bilir bu borç birikerek faizlerle nerelere giderdi. Ücretin ve kredi kartının iptalini istiyorum.

Aydemir 409 Okunma

Cevaplar

  • Aydemir'in Teşekkür Mesajı19 Ekim 2016

    ING Bank tarafıma yansıtılan hatalı ücreti iptal etmiştir. Kendilerine hatayı düzeltmede yardımcı oldukları için teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi14 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Aydemir Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 14/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Aydemir Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön