22 Aralık 2015

ING Bank Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti İadesi Talebine Olumsuz Cevap!

Geçen sene de aynı şekilde yıllık üyelik ücreti alınmıştı telefonla aradığım zaman iadesi olmadığını ancak puan yüklendiğini söylediler bende buraya yazmıştım ve beni bankadan arayıp iadesini sağlamışlardı. Bu sene de ücret alındı yine aradım yine aynı hikaye iadesi yokmuş puan yükleniyormuş bende istemediğimi söyleyip kapattım. Bu 75 TL'lik ücretin geriye iadesini talep ediyorum. Eğer edilmeyecekse de kapatacağım ve bir daha bu bankayla çalışmayacağım. Bu iadenin yapılması için buraya yazmak mı gerekiyor aradığımız zaman neden dikkate alınmıyoruz?

Kadir 71 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Kadir Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 22/12/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Kadir Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön