21 Şubat 2014

ING Bank Kredi Kartı Yıllık Ücreti Alıyor!

2010 yılında telefonla arayarak bana kredi kartı verdiler. Telefonda yıllık ücretinin olmadığını söylemiştiler. Bende kartı sadece 1 defaya mahsus kullandım sonra kırıp attım. Aradan 3-4 yıl geçmişti. Bir ara bana mesaj geldi kredi kartınızı kullanmadığınızdan limiti 1 tl düşeceğini kabul etmiyorsanız cevap vermemi yazmışlardı bende kullanmadığımdan cevap yazmadım.

2014 yılında tahsilat şirketinden aradılar. ING Bank'a ait kredi kartınız 96 tl borcu olduğunu ödemeniz gerektiğini söylediler. Borcumun ne olduğunu sorunca 2011 yılına ait yıllık ücreti olduğunu ve sana gönderilen ekstre ücreti olduğunu söylediler. Bu güne kadar elime hiç ekstre gelmedi. Gelseydi müdahale edecektim.

Nurettin 180 Okunma

Cevaplar

 • Nurettin'in Teşekkür Mesajı27 Şubat 2014

  Beni telefonla arayıp sorunumu çözdüklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi26 Şubat 2014

  Sn Nurettin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Nurettin'in Teşekkür Mesajı21 Şubat 2014

  Teşekkür ederim

 • ING Bank Temsilcisi21 Şubat 2014

  Sn Nurettin K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön