07 Şubat 2014 #2281966

ING Bank Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatı Alıyor

ING Bank'ın 2007 Yılından (OyakBank) bu yana müşterisiyim. Yıllardır kullandığım kredi kartıma son 3 yıldır kredi kartı kullanım aidatı yansıtılıyor ve her sene bankayla görüşmem sonucu iadesi geçekleştiriliyordu. Bu sene tekrar kullanım aidatı yansıttılar ve bankayla görüşmem neticesinde "iadesini gerçekleştiririz ama kredi kartımızdan taksitli nakit avans kullanmanız, onuda en az 3 taksite bölmeniz gerekiyor yoksa yine iadesi gerçekleşmez şeklinde bir ifadeyle karşılaştım.


Hem beni 3 ay daha zorunlu bağlı kılmayı düşünüyor ( ki ben zaten 2007'den beri ayrılmamışım) Hemde kullandırdığı en düşük meblağ olan 100 TL üzerinden ortalama 20 TL tutarında ekstra ücret talep ediyor.

Ramazan 86 Okunma

Cevaplar

 • Ramazan11 Şubat 2014

  İngbank ın çözüme yönelik irtibat kurmaya çalışması memnun ediciydi ve Müşteri hizmetlerinden Özlem hanımın da çabaları sayesinde, herhangi bir zorunluluk kılmadan, tutarı tarafıma iade ettiler. Teşekkürler.

 • Ramazan11 Şubat 2014

  İngbank ın şikayetlerini takip edişi ve çözüme yönelik irtibat kurmaya çalışması güzeldi. Müşteri hizmetleri temsilcisi Özlem hanım gerekli açıklamaları yaparak sorunumu çözüme kavuşturdu ve tutuarı tarafıma geri ödediler. Teşekkürler.

 • ING Bank Temsilcisi10 Şubat 2014

  Sn Ramazan M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi07 Şubat 2014

  Sn Ramazan M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 07/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi07 Şubat 2014

  Sn Ramazan M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön