28 Ekim 2014

ING Bank Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücreti Kesintisi!

Banka müşteri hizmetlerinin ısrarla aramaları ve iki adet otomatik ödeme talimatı tanımlamam sonucunda yıllık aidat ücreti kesintisinin yapılmayacağını üstüne basa basa bildirmeleri sonucunda kredi kartı gönderme isteklerini kabul edip kartı aktif olarak kullanmaya başladım. Fakat Ağustos ayı ekstremde gördüm ki 69,00 TL Yıllık Aidat Ücreti kesintisi yansıtılmıştır.


Üstelik 2 adet otomatik ödeme talimatı vermiş olmama rağmen. Müşteri hizmetleri ile yaptığımız görüşmelerimiz kayıt altında ise konuşmalarımızı dinlemenizi ve Yıllık Aidat Ücreti kesintisi adı altında yapılan kesintiyi ilk ekstreme geri ödemenizi aksi takdirde aktif olarak kullandığım kartımı iptal edeceğimi bildirmek isterim.

Gülay 341 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi30 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn Gülay E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 30/10/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi28 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn Gülay E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön