04 Temmuz 2013

ING Bank Kredi Kartı Yenileme!

Müşteri hizmetlerini aradım ve kartımı kullanıma kapattırdım. 4 5 gün sonra gerekli olduğunu anladım ve müşteri hizmetlerini aradım kartımı açamayacaklarını söylediler. Şubeye gittim yeni kart başvurusu yaptılar ve yanıt olumsuz geldi. Benim bu eski kartım çıkmıyor mu, yenilenmiyor mu?

Kemal 203 Okunma

Cevaplar

  • Kemal05 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 05/07/2013 tarihinde Adana Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır diyorsunuz ama bana bilgilendirme yapılmadı sadece yeni kart başvurum hakkında kefil istediler. ben eski kredi kartımın yani kocaeli körfez şubesinden aldığım iptal edilen kredi kartımın geri yenilenmesini ve çıkarılmasını istiyorum. Adana şubesinden arama sebepleri yeni kredi kartım için kefil istiyorlarmış bana bilgi veren olmadı. Ben müşteri hizmetlerini arayarak iptal ettirdiğim kocaeli körfez şubesinden aldığım kartın tekrar yenilenmesini veya kullanıma açılmasını istiyorum.

  • ING Bank Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Sn Kemal K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 05/07/2013 tarihinde Adana Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Temmuz 2013

    Sn Kemal K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön