21 Şubat 2013 #1646627

ING Bank Kredi Kartı Vermiyor!

Yaklaşık 5 aydır ING Bank hesabıma düzenli olarak maaşım yatıyor. Buna rağmen başka bir banka ile yaşadığım problem sebebiyle maaşımın yattığı bu bankadan kredi kartı talebime olumlu cevap verilmiyor. Başvuru sonrasında en kısa sürede bankamız tarafından aranacaksınız şeklinde mesaj almama rağmen 1 kez olsun aranmadım.


Aldığım tek bildirim kısa mesaj ile başvurumun onaylanmadığı yönünde. Arayıp neden onaylanmadığı ya da onaylanması için ne yapmam gerektiği hakkında herhangi bir bilgi vermeye niyetleri yok gibi. Kredi kartını alabilmem için herhangi bir gelir belgesi mi gerekiyor veya başka bir şey mi gerekiyor söyleyin ona göre hareket edeyim. Böyle kuru bir mesajla ben bilgi sahibi olamam.

Gökhan 129 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Haziran 2013

    Sn Gökhan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Gökhan21 Şubat 2013

    Bildiriminiz XXX talep numarası ile işleme alınmıştır. 08502220600 numaralı ING Bank Telefon Bankacılığı'nı arayıp talep numaranızı belirterek talebiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu mudur yani? Bu kadar mı destek veriyorsunuz müşterilerinize?

  • ING Bank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sn Gökhan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön