22 Ocak 2014 #2250504

ING Bank Kredi Kartı Verirken Kart Ücreti Yok Demişlerdi!

ING Bank k.kartı dağıttıkları zaman vereceğimiz kartın kart ücreti yok dediler, benden yıllık kart ücreti alınmayacağını söylediler. Eğer kart ücreti yoksa ben bu kartı alacağımı beyan etmiştim yoksa kabul etmiyorum dedim.


Kart geldi ilk 2 yıl kart ücreti hiç almadılar sonraki yıl kart ücreti yansıttılar. Telefon ile itiraz edince iptal ettiler bu yıl yeniden benden kart ücreti 79 tl istediler. Telefon ile yeniden itiraz ettim farklı koşullar sunarak (harcama sözü vs.) bunları kabul etmem dahilinde ücreti iptal edeceklerini bildirdiler.


Kabul etmedim ve kartımı kullanıma kapattım. ING Bank verilen sözleri yerine getirmemiştir ayrıca alınan 79 tl son üyelik ücretini derhal kartıma iade etmelidir.

Yusuf 104 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf25 Ocak 2014

  KESİNLİKLE HAYIR ÖNCE SÖZLERİNDE DURMAYI ÖĞRENSİNLER.

 • Yusuf22 Ocak 2014

  ing bankın ürettiği çözüm sürecinin bilgilendirme mesajı aşağıdaki gibidir. sikayetvar.com üzerinden bankamıza iletmiş olduğunuz 287901 nolu kart ücreti iade talebiniz olumlu olarak değerlendirilmemiştir. yani bir arpa boyu kadar ilerleme kaydedilmemiştir ve halen verilen sözler yerine getirilmemiştir.

 • ING Bank Temsilcisi22 Ocak 2014

  Sn Yusuf K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi22 Ocak 2014

  Sn Yusuf K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön