11 Haziran
Yorum Yap
#10544669

ING Bank Kredi Kartı Ücreti

Yıllardır kullandığım ING Bank kredi kartımı yine habersizce kestikleri kart aidatı yüzünden kapatıyorum. Sadece ING Bank kredi kartımı değil, tüm hesaplarımı ve kredi kartlarımı da kapatıyorum.


Ekstreye son anda çaktırmadan kart aidatını gömen, üstelik de müşterilerini kart ücreti, hesap işletim ücreti vs. Yok diyerek kandıran bu bankayla tüm ilişkilerimi kesiyorum. 3 tane otomatik ödeme talimatım ve tüm para akışım ING Bank' ta olmasına rağmen yine de kredi kartı ücretine tenezzül eden bu bankayla artık çalışmıyorum!

Serdar 749 Okunma

Cevaplar

  • Serdar12 Haziran

    Tahsil edilen ücretin bankacılık uygulamaları kapsamında olduğuna dair mesajınızı aldım... Ben 8 yıldır kredi kartınızı kullanıyorum, peki neden daha önce almadınız bu kart aidatını? Sizin günlük birikim faiz oranınız düşük olduğu halde ben tüm nakit akışımı sizin bankanız üzerinden gerçekleştirdim. Bunu yapma sebebim ingbank a olan sevgim değil, kart ücreti, hesap işletim ücreti vs... Tahsil etmemenizdi... Kaldı ki kartı ilk aldığımda da herhangi bir kart ücreti olmadığı için almıştım... Reklamların en güzeli, sizin birine verdiğiniz tavsiyedir. Televizyondaki yapmacık reklamlarınızdan daha etiklidir... Ben de bu saatten sonra, sizin reklamınızı yapacağım ama eskisi gibi değil tabi...

  • ING Bank Temsilcisi11 Haziran

    Müşterimiz Sn Serdar A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler