02 Mayıs 2014

ING Bank Kredi Kartı Teslimatı için Adres Değişikliği Yaptıramadım

Yeni PGS kartımda bir şifre sorunu yaşadım ve 3 hafta evvel kartımı kaptırdım. Sonra Çağrı merkezini aradım ve yeni bir kart talep ettim. İlgili kişi bana 5 gün içinde kartın ulaşacağını teyit etti. Dün Çağrı Merkezini arayıp kartın gelmediğini bildirdiğimde,telefondaki kişi ısrarla böyle bir işlemin olmadığını söyledi.

Ben de bana bu şekilde bilgi verildiğini, zaman kaybetmemek adına tekrar işleme alınmasını istedim. Ancak bu sefer de ev adresim yanlış kaydedilmiş. Düzeltilmesini istediğimde bunun tebligat adresi olduğunu ve değiştirilemeyeceğini bildirdi. Kendisinin düzeltme yapamayacağını ve benim şubeye gitmem gerektiğini söyledi. Sadece bir adres düzeltmesi için şubenize mi gitmeliyim?

Serap 343 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Sn Serap B. Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 06/05/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Sn Serap B. Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön