06 Şubat 2014 #2279978

ING Bank Kredi Kartı Taksitlendirme Kampanyasını İşleme Almadı

11.01.2014 tarihinde yapmış olduğum alış veriş sonrasında ING Bank Bonus kartını kullandım.
Tarafıma söz konusu alışverişe ilişkin 19,35 TL işlem ücreti karşılığında 6 taksit yapılabileceği cep telefonuma SMS olarak iletildi. Bende işlemi yaptırmak için kampanya ya katıldım ve tarafıma talebiniz alınmıştır diye SMS geldi.


02.02.2014 tarihinde kesilen hesap ekstresinde ise söz konusu tutarın taksite bölünmediğini gördüm. ING Bank müşteri hizmetlerini aradığımda ise hesap ekstresinin kesildiğini bu nedenle herhangi bir işlem yapılmayacağı iletildi. Biri bu sorunun neden olduğuna ilişkin bilgi vermiyor.
Yapılan harcamamın taksite bölünmesini talep ediyorum.

Gürkan 196 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

  Sn Gürkan B. Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

  Sn Gürkan B. Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 11/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Gürkan11 Şubat 2014

  Tarafıma hala bilgi verilmemiştir.

 • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2014

  Sn Gürkan B. Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön