17 Ocak 2014 #2240872

ING Bank Kredi Kartı Öteleme Kampanyası!

Ing Bank'tan öteleme kampanyasına katılmama ve benden katılım ücret bedeli alınmasına rağmen ekstreme ötelenmesi gereken taksitlerim harcama detayı belirtilmeden sadece tutara ekleniyor. Ekstremi kontrol etmiyor olsam fazladan ödeme yapıyor olacağım.


Bu hatayı fark edip çağrı merkezini aradığımda ise kayıt oluşturuluyor ve 17 gün olmasına rağmen hala çözümlenemiyor bu esnada da ekstremin son ödeme tarihi geçtiği için muhtemelen banka eksik ödeme yaptığım için faiz uyguluyor.


Müşteri memnuniyeti zerrece umurunda olmayan bu banka ile çalışmaya başladığım için çok fazla pişmanım en kısa sürede bütün çalışmamı sonlandırıp çevremdeki insanlara da bu bankayı tercih etmemeleri gerektiğini ileteceğim.

Gülçin 481 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sn Gülçin Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 07/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Gülçin17 Ocak 2014

    Bankanıza 17 gün önce şikayetimi ilettim fakat hala dönüş olmadı sizin en kısa sürede dönüş yapacağınızı belitttiğiniz süre bu mu?

  • ING Bank Temsilcisi17 Ocak 2014

    Sn Gülçin Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön