23 Ocak 2014 #2251954

ING Bank Kredi Kartı Limitim Düşük Geldi

ING Bank tarafından aranarak pegasus kart hakkında bilgi verildi ve onay vermem halinde tarafıma 8000 tl limitli olarak pegasus kredi kartı gönderileceği söylendi. Buna istinaden ben de kabul edip gerekli bilgileri verdim. Kart geldi ama limit söyledikleri gibi 8000 tl değil, 2250 tl idi.


Tekrar arayıp söyledikleri sözün arkasında durmaları gerektiğini söylememe rağmen başvurum kabul edilmedi. Ben diş hekimiyim ve 2250 tl benim 1 aylık harcamamı bile karşılamaz. Hele ki taksit yaptırsam hiç yetmez.


Bankalar kendi çıkarları olduğunda uzun sözleşmelerin arasındaki küçücük cümlelerin arkasına sığınmayı beceriyorlar ama yüzüme karşı verdikleri sözleri tutmayı bir türlü beceremiyorlar.

Halit 282 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sn Halit F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sn Halit F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 31/01/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sn Halit F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön