13 Şubat 2014 #2291367

ING Bank Kredi Kartı Koruma Politikası Ücreti Kesti

Kredi kartı koruma politikası adı altında her ay 9 TL bir yıl boyunca kesinti yapıldı bilgim dahilinde ancak bir yıl sonunda bana danışılmadan kredi kartı koruma programından 120 tl tek seferde hesabımdan çekildiği mesajı geldi.


Defalarca müşteri temsilcisini aramam dahilinde hiç bir sonuca ulaşılmadı ve geri dönüş yapılmadı bu 120liralık işlemin geri hesabıma yatırılmasını önemle rica ederim ING Bank gibi bir banka kuruluşunu da bu hareketinden dolayı kınadığımı ve gözümden düştüğünü belirtmek isterim.

Nihat 47 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Şubat 2014

    Sn Nihat Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sn Nihat Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön