27 Ağustos 2013

ING Bank Kredi Kartı İstemiyorum!

ING Bank maaş müşterisiyim. Bayram kredisi çektim. Çekmez olsaydım. İznim ve bilgim olmadan bana günlük hesap açmışlar, tabi destek hesap ve kredi kartı göndermişler. Bankayı arayıp iptal ettirmek istedim şubeye gidin dediler. Şubede destek hesabı iptal ettirdim. Gelen kredi kartını almayıp iptal ettirdim.


Ama 15 gün geçmeden tekrar günlük hesap açıp destek hesap ve kredi kartı göndermişler yeninden. Sayın ING Bank; Destek hesap, günlük hesap, kredi kartı istemiyorum. Sürekli şubeye gidip dilekçe yazmak istemiyorum. Sürekli kapıma kuryenin kredi kartı getirmesini istemiyorum. İstemiyorum demenin ING'cesi nedir acaba?

Serkan 114 Okunma

Cevaplar

  • Serkan'ın Teşekkür Mesajı30 Ağustos 2013

    şikayetimle ilgili hızlı ve tatmin edici geri dönüş ve çözüm için eşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sn Serkan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/08/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sn Serkan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön