29 Mart 2013 #1714186

ING Bank Kredi Kartı İptali!

ING Bank kredi kartımı ve tüm hesaplarımı kapatmak istiyorum. Bunun için şubenize gittim hesap kapatılması konusunda dilekçemi verdim ancak kredi kartı için müşteri hizmetlerini aramamı söylediler. Çağrı merkezi numaranızdan günlerdir uğraşıyorum müşteri hizmetlerinize bağlanmak için ama ne mümkün şifrenizi giriniz bilmiyorsanız şifre almanız gerekiyor. Ben kartımı kapatmak istiyorum üstelik bana sormadan gönderdiğiniz ve hiç kullanmadığım kartımı niye şifre alayım.

Gülümser 2.011 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sn Gülümser E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 02/04/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili cep telefonuna sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Mart 2013

    Sn Gülümser E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön