28 Ağustos 2013 #1980228

ING Bank Kredi Kartı Gecikme Faizi Ödemesi!

ING Bank müşteri hizmetleri ile 2 kere görüşmüş olmama rağmen halen müşteri hizmetlerinin yeterli bilgiye sahip olduğuna inanmıyorum. Arıyorum gecikme faizi dışında kredi kullandırım faizi olarak kesinti var nedir bana bir saniye hatta bekleyin diyorlar, bekliyorum söylediği ilk söylediğiyle alakasız bir açıklama. 2 kez görüştüğümde kredi kartımın iptali için ne yapabilirim diye belirtiyorum. İptal edilsin siz kalan taksitleri ödeyin havale ile diyorlar. İlk sorduğumda da kalan borçlarınız ödendiğinde kapattırabilirsiniz dediler. Nasıl bir uyuşmazlıktır bu anlamadım. En son lütfen siz bırakın ben şube bankacımdan işlemleri yaparım dedim. Şimdi kartı denediğimde reddedildi kime sordular iptalini.

Nil 252 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi04 Kasım 2013

  Sn Nil Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/11/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Nil25 Ekim 2013

  Bende cevap geldi sandım , meğer yine otomatik mesaj gelmiş. Cidden bu kadar umursamayacaklarını kendilerini bile savunma gereği duymaları ne denli müşteri memnuniyeti önem verdiklerini ortaya çıkartıyor. Merak eden bir kişi bile varsa belirtiyorum halen aramadılar bir açıklama yapılmadı neye göre kartımın bloke olduğunu anlamadım .

 • Nil19 Eylül 2013

  sadece şirket hesabım olduğu için muhatap olduğum bir banka

 • Nil19 Eylül 2013

  ben şikayetimi 28. Ağustos tarihinde yapıyorum ve yaklaşık bir ay olacak , şikayetim ile ilgili otomatik mesaj dan başka bir şey olmadı. Merak eden bir kişi bile varsa bilsin istedim . Otomatik mesajda yazılı olan aldıkları ve inceledikleri çözüme ulaştırmaları tamamen göz boyama yazısıdır. Site olarak ilginiz için teşekkürler.

 • Nil01 Eylül 2013

  şuana kadar otomatik mesajdan başka bir şey yapmadılar muhtemelen de en fazla kendilerini savunacak bir arama yaparlar

 • ING Bank Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Sn Nil Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön