23 Ocak 2014 #2252128

ING Bank Kredi Kartı Ekstresi Göndermiyor

ING Bank Kütahya şubesinin extre ve hesap dökümlerinin tarafıma vermeyeşinin nedeni dün belli oldu. Arayan kişi benim 5000 liram olması gerekirken 3500 lira param olduğunu şöyle açıklıyor.
Ben kredili mevduat hesabından para çekmişim alışveriş yapmışım bir defa 100 lira çektim birde 4.10, 3.75, 5.98 böyle rakamlar.


Benim 1000 lirama 1500 lirama el koyuyorlar. Oysaki ben her ay düzenli olarak hatta ve hatta borcumu fazla fazla yatıran bir kişiyim. ING Bank'tan böyle birşey bekliyordum. Çünkü geçmişe yönelik hesap hareketlerimin dökümünü vermiyorlar ve buradan defalarca yazdım ki kredi kartı extrem gelmiyor diye işte extrenin nedeninin ve döküm vermemelerinin nedeni ortaya çıktı.

Bülent 86 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sn Bülent Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak Kütahya Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sn Bülent Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön