29 Ocak 2014 #2263260

ING Bank Kredi Kartı Ekstre Bildirim Ücreti!

ING Bank kredi kartı kullanıcısıyım. Kasım ayında bankadan mesaj geldi. Kredi kartı ekstrelerimizin basılı bir şekilde adresimize geldiği taktirde 2.50 tl ücret alınacağı veya e-mail yolu ile gelirse bu ücretin alınmayacağı belirtildi.


Kartımın hesap kesim tarihi her ayın 10'u ekstreme 2013 aralıkta 2.50 tl yansıtıldı. Ben bankaya aralık ayı bitmeden bu ekstrelerin e-mail yoluyla gönderilmesi için başvurdum. Buna rağmen 10 ocak ekstremde yine 2.50 tl yansıdığını gördüm.


Aradım konuyla ilgili şikayetimi aldıklarını ve bana en kısa sürede döneceklerini söylediler. Tarih 15.01. 2014. bankaya 280992 no'lu bildirim. Bekledim dönüş olmadı tekrar 23.01.2014 tarihide aradım hala dönecekler!


Bildirim no: 288489

Sezgin 44 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sn Sezgin Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 31/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sn Sezgin Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 30/01/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sn Sezgin Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön