15 Aralık 2015

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Kabul Edilmeme Gerekçesi!

ING Bank Adana Seyhan Kuruköprü şubesinde üyelik ücreti olmadığı için Pegasus plus karta başvuru yaptım, aradan bir hafta geçti imza eksikliğinden dolayı çağırdılar, gittim yeniden imza attım, aradan 3 hafta zaman geçti ve geri dönüş yapılmadı, müşteri hizmetlerini aradım başvurunuz olumsuz sonuçlanmış diye bilgi verildi, benim ne bir yere borcum ne bir kredim nede bir kredi kartım var, neden olumsuz sonuçlanmış diye sorduğumda bilemiyoruz dediler! Madem olumsuz sonuçlanmış ne diye beni bir kez daha şubeye kadar yoruyorsunuz imzam eksik diye ve kredi kartı önemli değil, başka bir bankadan da alırım, beni niye bu kadar zaman bekletiyorsunuz, hem de gerekçe göstermeden!

Mustafa 296 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı07 Ocak 2016

    Sorunumla müşteri hizmetleri detaylı olarak ilgilendi ve çözüldü, ING Bank müşteri hizmetlerine teşekkür ederim

  • ING Bank Temsilcisi17 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Mustafa D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 17/12/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Mustafa D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön