18 Nisan 2013 #1750099

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu!

Yaklaşık 4 ay önce kredi kartı için ING Bank a başvurmak gibi bir talihsizlikte bulundum. Önce kargo firmasıyla ha gönderdik ha göndereceğiz derken kartın bana ulaşması 1 ayı buldu. sonra baktım ki kartım henüz kullanıma açılmamış. bu sefer de onlarca kez telefonla aradım her seferinde talimat gönderdik en geç bi hafta içinde açılacaktır dendi yine olmadı.


En son şubeye gidip birebir görüştüm internet şifreleri falan aldırdılar tekrar aramam gerektiğini söylediler. aradığımda karşımdaki hanımefendi merkeze kartımın açılması için talimat gönderdiğini ve 3 gün içinde açılacağını söyledi. 2 hafta geçti hala açılmadı ve az önce aradığımda böyle bi talebiniz gözükmüyor dediler. bu nasıl bankacılık ?

Berkan 62 Okunma

Cevaplar

  • Berkan18 Nisan 2013

    Şikayetimi yazdığımın hemen ertesi günü ing bank merkez şubesinden Tuğba Hanım tarafından arandım ve sorun sonunda çözüldü.teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sn Berkan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sn Berkan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön