05 Eylül 2013 #1995232

ING Bank Kredi Kartı Başvurumu Reddetti!

ING Bank'a kredi kartı başvurusunda bulundum daha önce başka bankalardan yapmış olduğum bütün kart başvuruları kabul edildi bir bankadan KKB skor sorgulaması yaptırdığımda skorum 1,65 gibi yüksek bir rakam çıktı. Ancak ING Bank Pegasus karta başvuru yaptığım da red onayı aldım ve belgede eksiklik vardır diye tekrar online web sitelerinden de başvuru yaptım. Ancak ne arayan ne soran var böyle ilgisiz bankacılık olur mu. Müşteri peşinizden koşuyor ve bu kadar yüksek skora rağmen nasıl reddediliyorum, bu nasıl bir keyfiyet halidir anlamış ve çözmüş değilim.

Bahadir 112 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sn Bahadır A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sn Bahadır A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön