10 Eylül 2013 #2004541

ING Bank Kredi Kartı Başvurumu 2 Aydır Sonuçlandırmadı!

15/7/2013'te gelen bir tanıtım e-posta üzerine internetten kredi kartı başvurusu yaptım. ING Bank çağrı merkezi (ÇM) beni defalarca aradı, her seferinde nedense hat koptu, konuşamadık.


Sonradan aradığımda başvurumun iptal edildiğini, şubeden tekrar başvuru girmem gerektiğini söylediler.


22/8/2013'te şubeye giderek tekrar başvurdum. Sonradan beni arayan bir görevli bir imzamın eksik olduğunu söyledi! Halbuki belgeleri oradaki görevlinin gözetiminde imzalamıştım. Tekrar şubeye çağırdılar, gitmedim.


27/8/2013'te ÇM'ni aradığımda 2 başvurumdan birinin iptal, diğerinin tahsis sürecinde olduğu söylendi. Bugün yine aradım, verilen bilgi aynı. Devlet bankasından bile daha hızlı kredi kart alırdım.

Çağın 164 Okunma

Cevaplar

 • Çağın30 Eylül 2013

  Başlarda çok süründürdüler, ama çözüm hızlı gelişti. Keşke bu çözümü ilk aşamalarda geliştirselerdi, sinirlerim yıpranmasaydı.

 • Çağın'ın Teşekkür Mesajı30 Eylül 2013

  Kredi kartım geçen hafta elime ulaştı! Teşekkürler ING ve şikayetvar.com!

 • Çağın'ın Teşekkür Mesajı18 Eylül 2013

  Aynı yetkili bugün beni tekrar aradı. Sonra da çağrı merkezi arayıp bilgilerimi tekrar aldı. Sonra aynı yetkili tekrar arayıp başvurumun onaylandığını, birkaç gün içinde kartımın elime geçeceğini söyledi. Bu kadar hızlı bir çözüm beklemiyordum, teşekkürler. Kart elime geçince yine yazarım. Şikayet var sitesine de teşekkür ederim!

 • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2013

  Sn Çağın U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Çağın16 Eylül 2013

  Banka 13 Eylül cuma günü beni aradı, yine şubeye gidip yeni bir başvuruda bulunmamı istedi! Mevcut başvurum sistem tarafından geri arama yapılmazsa iptal edilecekmiş. Ama tahsis biriminin onayındaymış. Ne diyorlar anlaşılır değil. Mevcutta zaten 3 başvurum sistemlerinde görünüyor, 4. başvuru ne işe yarayacak hala anlayamıyorum. Şubeleri öğlen arası açık değil, yine izin alıp gitmem lazım. Pes doğrusu, kredi kartı değil kredi veriyorlar sanki.. Şikayetime devam ediyorum.

 • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

  Sn Çağın U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön