22 Ekim 2016 #6752266

ING Bank Kredi Kartı Başvurum 17 Gündür Beklemede!

ING Bank'tan yaptığım kredi kartı başvurusu ne sebep olduysa yaklaşık 3 haftadır bekliyor. 4 Ekim tarihinde yaptığım başvurum için ne müşteri hizmetleri yardımcı oluyor ne de beklemek dışında bir çözüm öneriyor. Bir bankanın kart başvurusunu onaylaması ret etmesi 3 haftasını almamalı. Tarafıma konunun sebebi hakkında bir bilgilendirme yapılmasını talep ediyorum.

Emin 227 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Emin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 26/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Emin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön