13 Mart 2015

ING Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu

4 Mart'ta ING Bank N**** bey Ankara şubesine anında kredi kartı için başvurdum. Birkaç sorun olduğunu ve 3 iş gününde geri dönüş yapılacağını söylediler. Bugün 9. gün oldu, hala bir sonuç alamadım. Kendilerini aradığımda hala sistemde sıkıntı olduğunu söylüyorlar oysaki bu kartı anında alabileceğimiz söylenir.

Yağmur 395 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Yağmur G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 17/03/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Yağmur G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön