18 Ağustos 2014

ING Bank Kredi Kartı Başvuru

ING Bank'ın kredi kartına kendilerinden gelen mesaja istinaden başvuru yaptım.1 hafta sonra müşteri hizmetlerini arayıp başvurumu sorduğumda onaylanmadı cevabını aldım. Diğer bankalarında kredi kartlarını kullanıyorum, ödemelerim hiç aksamamıştır. Niye onaylanmadığını sorduğumda; müşteri hizmetlerindeki bayan ben bilemiyorum şubenize sorun cevabı aldım. Ben başvuruyu telefonla yaptım şubeden değil. Ayrıca ING Bank'ta hesabım yok. Niye onaylanmadığını merak ediyorum.

Cüneyt 438 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn Cüneyt K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 18/08/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn Cüneyt K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön