06 Şubat 2014 #2278644

ING Bank Kredi Kartı Aidatının İptal Edilmesini İstiyorum!

ING Bank'tan 9867281 müşteri numarasıyla hizmet alan maaş müşterisiyim. Şubat 2014 ekstresinde bildirildiğine göre 1 mart 2014 tarihinde kullandığım bonus kredi kartı için 69 TL kart ücreti alınacağı bildirilmiştir.


Tarafımdan alınmak istenen kart aidatını ödemek istemediğim gibi; Bu kart aidatının iptal edilmesini istiyorum. Kart aidatının iptal edilmeyip ödemem konusunda zorluk çıkarılması halinde kredi kartımı iptal edeceğimi tarafınıza bildirir, gereken kolaylığın sağlanacağını ümit ederim.

Mahmut 109 Okunma

Cevaplar

 • Mahmut'un Teşekkür Mesajı11 Şubat 2014

  yazmış olduğum şikayetime çok kısa bir zaman içerisinde cevap verildi bankam çalışanlarına teşekkür ediyorum daha nice yıllarda birlikte çalışmak dileğiyle iyi günler diliyorum.

 • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

  Sn Mahmut T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Mahmut09 Şubat 2014

  teşekkür ediyorum bu kadar kısa sürede ilgilenmeniz ve bana geri dönmeniz den dolayı. gerçekten de bankanız tarafından gönderilen mailde yazdığı gibi telefonum belirtilen tarihte aranmış fakat ben cuma namazında telefonumu sessize almıştım, namaz kılarken telefonun titreşimini hissetmeme rağmen cevap veremedim.tekrar telefonunuzu bekliyorum.

 • ING Bank Temsilcisi07 Şubat 2014

  Sn Mahmut T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 07/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2014

  Sn Mahmut T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön