18 Ocak 2014 #2242523

ING Bank Kredi Kartı Aidatının İadesini İstiyorum!

ING Bank kredi başvurusu yaptığımız zaman benden yıllık kart ücreti alınmayacağını söylediler. 2014 yılında benden kart ücreti istiyorlar. Bana faturanızı otomatik ödeme ile bankamıza verdiğinizde kart aidatı ücretini hesabımıza geçireceklerini söylediler.


Benim üzerime herhangi bir fatura olmadığını söylediğimde ise yapabilecekleri başka bir şeyin olmadığını söylediler.


Yıllık kart ücretinin iptal edilmesini istiyorum!

Mahmut 36 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sn Mahmut T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Ocak 2014

    Sn Mahmut T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön