19 Nisan 2014

ING Bank Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

ING Bank'tan kredi kartı almış idim. Bugüne kadar hiç kullanmadım. Adı geçen bankadaki kayıtlı adresinden taşınmış olduğumdan gönderdikleri mektup yeni elime geçti kullanmadığım kartın aidatı olan 74.00 tl'ye çıkmış bu konuda ilgi ve alakanızı bekler.

Süleyman 111 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman21 Nisan 2014

    İYİ GÜNLER İLGİ VE ALAKANIZA TEŞEKKÜR EDERİM KREDİ KARTI AİDATIMIN SİLİNDİĞİNİ TELEFONDA SÖYLEDİLER ANCAK POSTA PARASI İSTENİYOR MÜŞTERİLERİNİZE GÖNDERMİŞ OLDUĞUNUZ MEKTUPLARIN PARASINIDAMI BİZ ÖDÜYORUZ BEN SİZE BANAMEKTUP YAZIN DEDİMMİ BENDEN İSTİYORSUNUZ

  • ING Bank Temsilcisi21 Nisan 2014

    Sn Süleyman S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 21/04/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Nisan 2014

    Sn Süleyman S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön