12 Şubat 2014

ING Bank Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

ING Bank'ın yaklaşık 15 yıldan (OyakBank) bu yana müşterisiyim. Yıllardır kullandığım kredi kartıma son 3 yıldır kredi kartı ve ekkart kullanım aidatı yansıtılıyor, her sene bankayla görüşmem sonucu iadesi geçekleştiriliyordu. Bu sene tekrar kullanım aidatı yansıttılar ve bankayla görüşmem neticesinde "iadesini gerçekleştiririz ama kredi kartımızdan taksitli nakit avans kullanmanız, onu da en az 3 taksite bölmeniz gerekiyor yoksa yine iadesi gerçekleşmez şeklinde bir ifadeyle karşılaştım. Hem beni 3 ay daha zorunlu bağlı kılmayı düşünüyor ( ki ben zaten 15 yıldan beri ayrılmamışım) Hem de kullandırdığı en düşük meblağ olan 100 TL üzerinden ortalama 20 TL tutarında ekstra ücret talep ediyor.

Yasin 87 Okunma

Cevaplar

 • Yasin14 Şubat 2014

  Adıma kayıtlı kredi kartımın yıllık üyelik bedeli hesabıma iade edildi ancak kullandığım ek karta ait yıllık üyelik bedeli olan 30 tl yi hesabıma yatıramayacaklarını söylediler. Kullandığım ek kartın kullanım süresi dolmuş olup yeni ek kartı almadığım halde benden bu ücret tahsil edildi, ve iade edemeyeceklerini söylediler.

 • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2014

  Sn Yasin S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2014

  Sn Yasin S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 13/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

  Sn Yasin S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön