07 Şubat 2014 #2281391

ING Bank Kredi Kartı Aidatı Alıyor

ING Bank, Oyakbank zamanından beri müşterisi olduğum banka daha önce herhangi bir kart aidatı almıyordu. 2012 yılı için aldıkları kart aidatını şikayet üzerine iade ettiler. Ancak emsal mahkeme ve tüketici hakem heyeti kararlarına rağmen geçtiğimiz Aralık ayında da kart aidatı alındı ve müşteri hizmetlerine şikayet etmemize rağmen iade yapılmadı.


Tüketici hakem heyetine başvurmadan önce sorunun giderilmesi için sitenizden şikayet yapıyorum. Çözüm alamazsam bağlayıcılığı olan hakem heyetine de başvuracağım.

İbrahim 128 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi18 Şubat 2014

  Sn İbrahim A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 18/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • İbrahim'in Teşekkür Mesajı16 Şubat 2014

  Bankayı tekrar aradığımda ,konunun sonuç aşamasında olduğunu tekrar arayacaklarını bildirdiler,bekliyorum.Teşekkür ederim.İbrahim A

 • ING Bank Temsilcisi10 Şubat 2014

  Sn İbrahim A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 10/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi07 Şubat 2014

  Sn İbrahim A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön