13 Şubat 2014 #2291391

ING Bank Kredi Kartı Aidatı Aldı

ING Bank'tan telefonla aranarak kredi kartı vermek istediler. Ben hiçbir karta aidat ödemediğimi söyleyince bana aidat olmayacağını söylediler. Ben bunu teyit ettirip kartı kabul ettim bu ayki ekstremde 79 TL aidat yansıtılmış. Bu nasıl banka ki kaydedilen telefon görüşmesinde aidat olmayacağını belirtmelerine rağmen aidat yansıtıyorlar maalesef neye inanacağımızı şaşırdık bu nasıl müşteri memnuniyeti.

Bekir 144 Okunma

Cevaplar

 • Bekir16 Şubat 2014

  Allah benden uzak tutsun

 • Bekir14 Şubat 2014

  Bu banka ile bir daha çalışmak mı Allah korusun

 • ING Bank Temsilcisi14 Şubat 2014

  Sn Bekir Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2014

  Sn Bekir Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön