11 Şubat 2014 #2288046

ING Bank Kredi Kartı Aidat Ücreti Adı Altında 79 TL Bedel Çıkarmış!

ING Bank şöyle bir kurnazlığa gitmiş bence benim hesap kesim tarihim her ayın 10 ING Bank 30 gün boyunca kredi kart ekstresini yansıtmamış. ING Bank hesap kesim tarihi olan ayın 10'unda akşam veya sabah sisteme girmişler ve kredi kart ücretini adı altında 79.00 tl bedel çıkartmışlar, bu neyin bedelidir ben sormak isterim?


Tüketici hakem heyetlerinden mahkemelerden sonuçlar çıkmış alınmayacak diye bu tutar neden hala alınmaktadır. Tüketicilerden ING Bank müşteri hizmetlerini aradığım zamanda ING Bank sizler ya ek kart çıkartacaksınız yada 900 tl herhalde böyle bir her ay boyunca harcama yapacaksınız o zaman ücret düşer diye bir ifade vermektedir. Bu tamamen benden fazla para almaktır.

Arda 67 Okunma

Cevaplar

  • Arda21 Şubat 2014

    kredi kartı aidat ücretleri olmasa bence daha da iyi olacak teşekkürler

  • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sn Arda C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 12/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sn Arda C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön