14 Eylül 2013 #2012113

ING Bank Kredi Kartı 2 Aydır Teslim Edilmedi!

Ben Kuşadasında oğluma bir ek kart ve bankamatik çıkartmak istedim. Diğer bankalar ben istemeden kart gönderirken ING Banktan 2 ayda ek kartları alamadım. Çok sınırlı zamanım olmasına ve sürekli gidip sormama rağmen sonuca ulaşamadım. Ben bu yaşıma kadar böyle bir bankacılık böyle bir sistem görmedim.


Bu konuda çok yıprandım. İlgililerin konuya biraz daha duyarlı olup benim gibi başkalarını da sıkıntıya sokmamaları, dürüst olmaları, herşeyi zamanında yapmaları hakkında, İzmir / Selçukta oturmama rağmen oğlumun kredi kartının hiçbir talebim olmasa da Buca ve konakta gezmemesi için gerekli düzenlemelerin yapılması en büyük temennimdir.

Serhat 57 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sn Serhat Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sn Serhat Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön