26 Ekim 2016 #6782122

ING Bank Kredi Kart Bilgilerim Çalınmış!

21.10.2016 tarih saat 12:25'te kredi kartımdan usulsüz işlem yapılarak alışveriş yapılmıştır. ING Bank tarafından gelen mesaj üzerine aynı gün 12:28 de bankayı bilgilendirdim fakat 3 gün provizyonda kalarak onaylandı. Defalarca bankayı aramama rağmen onaylanacak ondan sonra itiraz edeceksiniz bilgisi verildi. İvedilikle tarafımca yapılmayan işlemin iptal edilmesini ve paramın geri verilmesini bilgilerinize rica ederim.

Metin 470 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Metin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 0850 222 0 600 no’lu Telefon Bankacılığı aracılığı ile yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Metin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön