20 Mart 2013 #1696582

ING Bank Kredi Kart Başvurusu Olumsuz Değerlendirildi!

O kadar reklam veriyorlar ediyorlar gidip şu bankadan bir kart başvurusunda bulunayım dedim demez olaydım bir başvurdum çok yüksek kkb skorum olmasına rağmen kredi kartı başvurusuna ret cevabı vererek sicilimi etkilemiştir. Böyle bankacılık anlayışı ve bankacılık olmaz olsun niye diyorum bilemiyorlar ne istiyosunuz diyorum kendileri de bilmiyorlar ne istediklerini.


Sistem ret vermiş bu param parça olasıca sisteme insanlar hükmetmiyor mu orda niye göremiyorsunuz neden ret olduğunu sizin gibi bankacılık olmaz olsun ingye şöyle gelin böyle gidin diye reklamlarda verip durmayın.

Yahya 136 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sn Yahya F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Mart 2013

    Sn Yahya F. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön