28 Ekim 2014

ING Bank Kredi Kapattığım Halde 4 Ay Sonra Hakkımda Takip Başlatılmış

Bayazıt şubesinden çektiğim tüketici kredisini haziranda kapatmama rağmen bana takip başlatılmış. 23 Ekimde krediye başvurdum, hakkınızda takip olduğunu söylediler. Resmen şoke oldum. Ankara'da bulunan ING Balgat şubesine gittim Beyazıt şubesine mail atabileceklerini bundan başka bir şekilde yardım edemeyeceklerini söylediler.


Ev kredisi çekecektim, bu ne olduğu belirsiz takip yüzünden kredi alamıyorum. ING Bank; siz nasıl bir bankacılık markasısınız? Beyazıt şubeniz kesinlikle cevap vermiyor. Genel müdürlüğünüze ulaşmak mümkün değil. Şerefli bir hizmet sunun. Üzerimde ne olduğu belli olmayan takibi kaldırın...


Not: TBB Risk Merkezi kanalıyla takibi ING Bank'ın yaptığı bilgisine ulaştım.

Gökhan 627 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan18 Aralık 2014

  Ing bank benimle ilgili en ufak bir çalışma başlattı mı bilemiyorum ama 10 bin TL'lik bir kredi için 1 ay çalışma yapılmaz. Ve en kötüsü ufacık bir bilgilendirme yapmamaları. 12.12.2014 Cuma günü Ankara'dan hareket ederek İstanbul Beyazıt İng Banka gittim. Bilgilerimi göremediler banka çalışanları maalesef. Genel Müdürlüğümüzün kontrolünde hesabınız dediler. Yani ben ocak ayına kadar çözülmezse dava edeceğim bu bankayı. Ayrıca ŞİKAYETVAR.COM İYİKİ VARSINIZ...:))))

 • ING Bank Temsilcisi12 Kasım 2014

  Müşterimiz Sn Gökhan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 05/11/2014 tarihinde Beyazıt Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Gökhan06 Kasım 2014

  Pazartesi yada salı günü Beyazıt İNG bank çalışnaları tarafından arandım. Bana 440 küsur TL KMH borcum olduğunu bunu yatırmanız gerektiğini söyledi. Bende Collecturk denen bir danışmanlık şirketi tarafından arandığımı ve İNG Siteler şubesine bunu 510 TL ve 370 TL olarak 2 kere tüketici kredim haricinde yatırdığımı söyledim. Telefondaki Beyazıt banka çalışanı hala bana 440 kusuru ödemem gerektiğini söylüyor. Bende o nasıl kredimi kapattıklarını sordum. Haziranda 36 aylık kredimin 36. taksitini ödedim ve kapattım. Son olarak görevliye kardeşim hesabım önünde durmuyormu? Ödediğim taksitleri hesaplayın ve collectTurk aracılığıyla şubenize ödediğim 2 dekont bende dedim ? Hesap yapayım size dönderim dedi. 3 gündür bekliyorum. Valla böyle bankacılık görmedim. Tebrik ederim kendilerini.

 • ING Bank Temsilcisi28 Ekim 2014

  Müşterimiz Sn Gökhan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön