04 Mayıs 2013

ING Bank Kredi Kapatma Ücreti!

731**** kullanıcı kodlu müşteri ihtiyaç olarak 4 ay önce 10 bin tl kredi aldım. 355 tl aylık taksit olarak 3 ay ödedim. 4 uncu ay ki taksitini geciktirdim geciken taksiti ek hesaptan çekip faiz koyun üstüne demedim. Ek hesapta açılsın istememiştim ve 3 mayıs itibarı ile 10 bin lira ana para olan 1065 tl ödediğim krediyi 9520 tl ye ancak kapatabildim.


Tarafımdan alınan dosya masrafının, otomatik ödeme talimatı vermedim diye alınan hesap işletim ücretinin , geri iadesini talep ediyor. İşlemleri yaptırdığım Karabük şubenize fazladan faiz adı altında benden para alması konusunda incelenmesini talep ediyorum. Aksine emsal davalar, tüketici mahkemeleri ve tüm yasal kozlarımla bu işin üstüne düşeceğim.

Yasin 494 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sn Yasin Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sn Yasin Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 06/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sn Yasin Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön