14 Ekim 2016 #6686185

ING Bank Kredi Kapama ve Hayat Sigortası İşlemleri

Dün akşam ING Niğde merkez şubeden çekmiş olduğum krediyi kapatmaya gittim. Önce gişe memuruna gittim, o "müşteri temsilcisinden kapama tutarını öğrenin gelin" dedi. Tutarı öğrendim ödemeyi yaptım. Tekrar müşteri temsilcisine gidip krediyi kapatmam gerekiyormuş. Kredimi kapattırdım daha sonra tekrar vezneye dekont almaya gittim. Bunların arasında mekik dokuduktan sonra hayat sigortasını iptal ettirmek istediğimi söyledim, "2-3 gün sonra gelip dilekçe vereceksiniz" dediler. Böyle şeyi ilk defa görüyorum. Dilekçeyi 2-3 gün sonra alacaklarmış. Allah bilir poliçeyi ne zaman iptal edecekler? Sadece bu değil çalışanlarda sanki düşmanmışım gibi davrandılar. Dün başka bir bankada kredi kapama işlemi daha yaptım sigorta primi az önce hesabıma yattı. Sigorta poliçemi iptal ettirdikten sonra önünden bile geçmeyi düşünmüyorum ING Bank'ın. Bir banka ancak bu kadar kötü hizmet sağlayabilir.

Tarık 528 Okunma

Cevaplar

  • Tarık26 Ekim 2016

    Şikayetimin ertesi günü Niğde ING Bank şubesinden arayıp hayat sigortasının iptali dilekçesini doldurabileceğimi, beni şubeye beklediklerini ilettiler. Ben şubedeyken kredisini yeni kapatan başka bir müşteriden hemen dilekçe aldılar. 3 iş günü içinde iade yapılacağını söylediler. Demek ki 2-3 gün sonra dilekçe doldurmaya gerek yokmuş. Hemen dilekçe doldurtup 3 iş günü içinde iade yapılabiliyormuş. Şikayetimle ilgilenme sürecinin hızlı olduğunu söyleyebilirim. Ama bu bankayı yine de kimseye tavsiye edemem.

  • ING Bank Temsilcisi14 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Tarık Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön