09 Nisan 2013 #1733316

ING Bank Kredi İşlemleri!

ING Bank Altunizade den 08/04/2013 tarihi itibariyle 15.000.-TL lik kredi talebim oldu ve aynı gün onaylandı. İşim müsait olmadığı için bu sabah şubeye gittim onaylanan kredimi almaya gittim. İlgili müşteri temsilcisi bir sürü seçenekler sundu hiçbirini istemediğimi sadece kredi kullanmak istediğimi söyledim bu arada tüm evrakları imzaladım ,kredi ödemesini bekliyordum. Bu arada şahsımın ödediği faturamın olmadığı tüm faturalarımı kardeşimin ödediğini söyledim. Beklerken en azından 1 faturanın otomatik ödemeye alınması gerektiğini fatura talimatı olmadan kredi ödemesi şube yatkilerinde olmadığını söylendi. Şubeden bir muhatap bile bulamadım.

Leyla 65 Okunma

Cevaplar

 • Leyla16 Nisan 2013

  ING Bank tarafından aranmak istemiyorum ...Şubede muhatap bulamamışım , şimdi sık sık mesai saatimde müsait olmadığımı belirtmek için telefonumu meşgule almama rağmen aranılıyorum.. Ayrıca TEB 'den çok kısa bir sürede ve hiçbirşey istenmeden sözkonusu krediyi kullandım..Sadece yapılan uygulama hakkında dikkat çekmek istedim.. Saygılarımla,

 • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

  Sn Leyla Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 16/04/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili cep telefonuna ms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2013

  Sn Leyla Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 15/04/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kendisine en kısa sürede tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Leyla09 Nisan 2013

  teşekkür ederimm..

 • ING Bank Temsilcisi09 Nisan 2013

  Sn Leyla Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 09/04/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kendisine en kısa sürede tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön