28 Mayıs 2013

ING Bank Kredi Hesabından İşletim Ücreti Alıyor!

ING Banktan kredi kullandım. Fakat kredi ödemesi yapılacağı zaman hesap açacaklarını söylediler ben her ne kadar istemesem de sistemlerinin böyle olduğu söylenerek bana hesap açıldı velhasıl bu açılan hesap sadece günü geldiğinde kredi taksitlerimi ödemek için kullanıldı onun dışında hiç bir hareket görmedi.

27.05.2013 tarihinde kredimin kalan bakiyesini erken kapatacağımı belirttim ve hesabıma erken kapama tutarını yatırır yatırmaz hesabımdan hesap işletim ücreti altında para kesildi.merak ettiğim her kredi kullanana hesap açılıp hesap işletim ücreti kesilecekse neden reklamlarında vs. bu durum maliyete yansıtılmaz. Bu haksız kazancın derhal iade edilmesini istiyorum.

Özgür 36 Okunma

Cevaplar

 • Özgür10 Temmuz 2013

  Cevabın alakasız bir e-mail atmışlar. Bir daha ING Bankla çalışmayacağım

 • ING Bank Temsilcisi10 Temmuz 2013

  Sn Özgür Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi03 Haziran 2013

  Sn Özgür Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/06/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Özgür01 Haziran 2013

  ING Banktan şimdiye kadar beni arayan olmadı. Bundan sonra Tüketici hakem heyeti ve BDDK ya şikayetimi ileteceğim.ING Banktan maliyeti uygun diye kredi kullanacaklar bankanın zora ki aldığı hesap işletim ücretini de maliyete eklesinler.

 • ING Bank Temsilcisi28 Mayıs 2013

  Sn Özgür Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön