06 Mayıs 2013 #1780403

ING Bank Kredi Hesabından Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Kredi ödemesi yaptığım ve kesinlikle kullanmadığım hesaba işletim ücreti kesip nisan ayında geri ödemişlerdi. 5'inci ayda tekrar hesap işletim ücreti kesiliyor hemde 2 kere ay'ın 1'inde ve ayın 3'unde kesinti yapılmış.

Emre 87 Okunma

Cevaplar

  • Emre23 Mayıs 2013

    Sayın ING Bank Yetkilisi. Görüşmenin Ardından İade Edileceğini Belirtmiştiniz Fakat Dün Hesabıma Baktığımda Hala Sıfır Görünüyor. Büyük İhtimalle İade Edildi Ve Sonradan Tekrar Geri Çekildi . Bu Durumdan Cidden Bıkmaya Başladım Lüften Bu İşlemi Doğru Düzgün Yapınız.

  • ING Bank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sn Emre A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 14/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sn Emre A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön