29 Mart 2013 #1714470

ING Bank Kredi Hesabından Hesap İşletim Ücreti Aldı!

86**40 nolu ING Bank müşterisiyim. Bankadan Ağustos 2010'da bir konut kredisi kullandım
Ödemelerimi de düzenli olarak yaparım(son ödeme tarihinden 15 gün önce yapıyorum.)
29.03.2013 tarihinde kredi borcumu ödemek için ATM den hesabıma para yatırdım. İnternet bankacılığı üzerinden kredi borcumu yatırıyordum ki .


Hesabımdan "2013 Yılı 2.Ay İçin Hesap İşletim Ücreti" başlıklı 35,19TL ücret çekildiğini fark ettim.Bir kredi müşterisi olarak bu ücreti kesinlikle kabul etmiyorum ve iade edilmediği takdirde anaparam miktarınca diğer çalıştığım bankalardan kredi çekerek bankanızdaki kredi, kredi kartı, hesap, vs. tüm aktif ürünlerimi kapatacağım ve hakem heyetine başvuracağım.

Zafer 90 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sn Zafer C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Zafer29 Mart 2013

    Müşteri hizmetleri biriminizle konuyla ilgili görüştüm Fakat buradan yardımcı olamayacağını berlirtti.

  • ING Bank Temsilcisi29 Mart 2013

    Sn Zafer C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön