02 Haziran 2014

ING Bank Kredi Hesabımı Kapatmamış

Sikayetvar aracılığı ile yapmış olduğum şikayet sonucu hesabıma geri yatırdıkları paradan 1 mayıs 2014 tarihinde tekrar 15 tl hesap kullanım ücreti kesmişler. Bu duruma kızıp Cizre şubesine gittim zaten iki ay ödemesi kalan kredimi kapatmak için ne kadar yatırmam gerektiğini sordum. Hesap yaptı girişte solda bulunan bayan yetkili 466 tl yatırırsam borcumun biteceğini söyledi.

Tek seferde 466 tl (sicil fiş numarası 314/11748/11) yatırdım. Burdur şubesine sorduğumda ise kredimin kapanmadığı tekrar 7 tl ödemem gerektiğini söylediler. Yatırdım ve kapattım. Cizre şubesinden talimat geçtikleri halde kredim kapatılmamış ve mağdur edilmiş durumdayım. ING Bank bu durumdan kim sorumlusu ise gereğini yapınız.

Murat 240 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Murat T. K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Haziran 2014

    Müşterimiz Sn Murat T. K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön