21 Mart 2013 #1698639

ING Bank Kredi Hesabımdan Son Ay Ekstra Para Alındı!

Ing banktan aldığım krediyi düzenli olarak aksatmadan ödedim son ay erken yatırmamdan dolayı müşteri temsilcisinin dediğine göre bana çok iyi bir mükafat vererek hesap işletim ücreti başlığı altında ekstra para aldılar hesabımı da kapattırmak için belki 2 ay uğraştım merkezden bile hesap kapatmadılar. Kapattılar mı onuda bilmiyorum ama bu bankanın aldığı ekstra paradan şikayetçiyim.

Murat 42 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2013

    Sn Murat Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Mart 2013

    Sn Murat Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön