29 Nisan 2013 #1769769

ING Bank Kredi Hesabımdan Kesilen Para!

ING Bank'tan 2 ekim 2012 tarihinde 22000 lira taşıt kredisi çektim. Kredi ödemelerimi düzenli olarak yapmakla birlikte hatta erken ödemekteyim. Banka bugün tarafımdan 30 lira hesap işletim ücreti kesti. Hesaba kredi borcunu yatırmaktan başka bir işlemim yokken bu şekilde haksiz gelir elde edilmesini tasvip etmiyorum.


Müşteri hizmetleri de tarafıma yardımcı olamayacağını belirterek şikayet var üzerinden bildirimde bulunmamın uygun olacağını söylediler. Yetkililerin bu konuda yardımcı olmasını istiyorum.

Sevgi 70 Okunma

Cevaplar

 • Sevgi08 Mayıs 2013

  Sayın Yetkili Bankanıza belirtmiş olduğum şikayetimle ilgili tarafıma dönüş sağlanmadı. Bağlı olduğum şube yetkilisinin yönlendirmesiyle 6 Mayıs 2013 günü bankanıza 2 adet otomatik ödeme talimatı verdim. Geriye dönük alınan 37 lira ücretinde verilebilceği söylenmiştir. Ancak Genel müdürlük tarafından dilekçem red edildi. Ing bank hizmet kalitesiyle malesef çıtasını düşürmüş durumdadır. Kendisine bağlı ve riyaet eden müşterilerini kaybetmeyi bile göze almıştır.

 • Sevgi03 Mayıs 2013

  Sayin yetkili ben kredi müşterinizim. Çözülmesini istediğim problemim hesap işletim ücreti ile ilgilidir. Mailime gönderdiğiniz şekilde bir destek hesapla bağlanmak istemiyorum. Otomatik ödeme talimatı vermek,kredi kartı çıkarmak gibi sizlerden beklentim yok. Kaldı ki konu hakkında ki açıklamanızı burda da yazmanızı isterdim. Kredi hesabından hesap işletim ücreti alındığı yönünde ki şikayetim devam etmekle birlikte tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağımı bildiririm.

 • ING Bank Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Sn Sevgi L. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

  Sn Sevgi L. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön