08 Mayıs 2013

ING Bank Kredi Hesabımdan İşletim Ücreti Kesiyor!

ING Bank Bolu şubesine kredi ödemesi yaptığım ve kesinlikle kullanmadığım hesabımdan işletim ücreti kesildi. Durumun düzeltilmesini rica ediyorum.

Sedat 50 Okunma

Cevaplar

  • Sedat08 Mayıs 2013

    hiç bir şekilde mağduriyetim giderilmemiştir. ıng bank diyor ki her türlü şikayetinizde bizimle temasa geçiniz. geçtikte ne oldu bir sonuca vardırdılar mı? Hayır. öyle oldu, böyle oldu yan yattı çamura battı. bu bankayı kesinlikle hiç kimseye önermiyorum. Hakkımı da helal etmiyorum.

  • ING Bank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sn Sedat D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 08/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sn Sedat D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön