29 Mart 2013 #1713303

ING Bank Kredi Hesabımdan İşletim Ücreti Kesiyor!

13160111 nolu ING Bank müşterisiyim. Bankadan Ocak 2013'de bir ihtiyaç kredisi kullandım ve aylık ortalama 250 TL bankaya anapara dışında faiz ödemesi yapıyorum. Kredi borcumu ödeyebileceğim tek kanal destek hesabım.


Her ay 250 TL faiz ödediğim yetmiyor gibi, 28.03.2013 tarihinde kredi borcumu ödemek için yaptığım EFT tutarından hesaba para girer girmez "2013 Yılı 2.Ay İçin Hesap İşletim Ücreti" başlıklı 22.31 TL ücret çekildi.


Bir kredi müşterisi olarak bu ücreti kesinlikle kabul etmiyorum ve iade edilmediği takdirde anaparam miktarınca diğer çalıştığım bankalardan kredi çekerek bankanızdaki kredi, kredi kartı, hesap, vs. tüm aktif ürünlerimi kapatacağım ve hakem heyetine başvuracağım.

Emre 64 Okunma

Cevaplar

  • Emre02 Nisan 2013

    22,31 TL'lik hesap işletim ücretini iade etmeyi reddettiğiniz için 20.000 TL anaparalı ve her ay 250 TL faiz geliri sağladığınız kredimi aktif çalıştığım ve benzer ücretlerin iadesini rahatlıkla sağladığım bankaya taşıyarak kapatıyorum. Teşekkürler !!

  • ING Bank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sn Emre Onur P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Mart 2013

    Sn Emre Onur P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön