10 Eylül 2013

ING Bank Kredi Hesabımdan İşletim Ücreti Alıyor!

ING Bank'tan 4 sene önce aldığım ev kredim var. Ödemelerimi zamanından önce düzgün yapıyorum. Önümüzdeki ay bitiyor. Kredimi yatırmam için açılan hesaba bu sene başı itibarıyla hesap ücreti almaya başladılar . Ben bunu kredimi ödediğim halde bakiye yetersiz olduğu için tahsilat yapılamadığında öğrendim.


Şubeye itiraz ettim ve itirazım kabul edildi. 5 ay sorun yaşamadım ancak bu ay gene hesap ücreti kesildi ve şube artık yardımcı olamıyormuş. Bu hesabı ben açmadım, kredi bitince kapatacağım ayrıca zaten 20. 000 TL faiz ödediğim bir kredi için , niye birde hesap ücreti tahsil edilmeye çalışılıyor. Niye çözülen bir konu tekrar önüme geliyor. Son derece ayıp ve haksız bir durum diye düşünüyorum.

Yasemin 44 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn Yasemin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sn Yasemin G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön